Dé Traprenovatie Expert in regio Haarlem en omstreken

Leren traprenovatie Haarlem – luxe, stijlvol en vakkundig afgewerkt


Wilt u uw bestaande trap een luxe en bijzondere uitstraling geven? Met een leren traprenovatie verandert u uw trap in een stijlvol onderdeel van uw interieur. Echt leer heeft een karakteristieke structuur en geeft iedere trap een exclusieve uitstraling.

Almaas Parket is sinds 2004 gevestigd in Haarlem en heeft ruim twintig jaar ervaring met traprenovatie. Wij verzorgen het complete traject: van persoonlijk advies en materiaalkeuze tot professioneel inmeten, bekleden en opleveren.

In onze showroom in Haarlem kunt u verschillende kleuren en afwerkingen van echt leer bekijken, voelen en vergelijken.

BEZOEK ONZE SHOWROOM

Wat is een leren traprenovatie?

Bij een leren traprenovatie wordt uw bestaande trap vakkundig bekleed met echt leer. De bestaande trapconstructie kan in veel gevallen behouden blijven. Zo krijgt uw trap een compleet nieuwe en luxe uitstraling zonder dat de gehele trap vervangen hoeft te worden.

Wij renoveren zowel dichte als open trappen en stemmen de uitvoering af op de vorm van uw trap en uw persoonlijke wensen.

Bij een dichte trap worden de treden met leer bekleed. De stootborden kunnen in een andere, bijpassende kleur worden uitgevoerd. Indien gewenst kunnen we ook de trapwangen bekleden, zodat de verschillende onderdelen van de trap mooi op elkaar aansluiten.

Bij een open trap kunnen we de treden volledig rondom met leer bekleden. Hierdoor worden zowel de bovenkant als de zichtbare onder- en zijkanten van de treden zorgvuldig afgewerkt.

Echt leer heeft van nature een karakteristieke structuur en kleurnuances. Juist deze natuurlijke eigenschappen geven een leren trap zijn bijzondere en exclusieve uitstraling.

Waarom kiezen voor echt leer op de trap?

Een leren trap is een bijzondere keuze voor wie iets anders zoekt dan een traditionele trapafwerking. Het materiaal geeft de trap een warme, luxe uitstraling en kan mooi worden afgestemd op verschillende interieurstijlen.

Een leren traprenovatie biedt onder andere:

  • de luxe en natuurlijke uitstraling van echt leer;
  • keuze uit verschillende kleuren en afwerkingen;
  • mogelijkheden voor open en dichte trappen;
  • open traptreden kunnen volledig rondom worden bekleed;
  • verschillende kleurcombinaties bij een dichte trap;
  • behoud van de bestaande trapconstructie is vaak mogelijk;
  • een persoonlijke en vakkundige afwerking.

Kleuren en afwerkingen

De kleur van het leer heeft veel invloed op de uitstraling van uw trap. U kunt kiezen voor een rustige, tijdloze combinatie of juist voor meer contrast.

Bij een dichte trap kunnen de leren treden bijvoorbeeld worden gecombineerd met stootborden in een andere kleur. Ook de trapwangen kunnen worden meegenomen in de afwerking.

In onze showroom in Haarlem kunt u verschillende kleuren en afwerkingen naast elkaar bekijken. Zo kunt u het leer niet alleen zien, maar ook voelen voordat u een keuze maakt.

Wat kost een leren traprenovatie?

De prijs van een leren traprenovatie is afhankelijk van onder andere het aantal treden, een open of dichte trap, de vorm van de trap, het gekozen leer en de gewenste afwerking van stootborden en trapwangen.

Daarom geven wij liever geen algemene prijs die mogelijk niet aansluit bij uw trap en wensen.

In onze showroom bespreken we de mogelijkheden en adviseren we u over een uitvoering die past bij uw trap, interieur en budget.

Hoe werkt een leren traprenovatie?

1. Advies en materiaalkeuze

In onze showroom bespreken we uw wensen en bekijken we verschillende kleuren en afwerkingen van echt leer.

2. Professioneel inmeten

Uw bestaande trap wordt nauwkeurig ingemeten en we bepalen welke voorbereiding nodig is.

3. Bekleden en afwerken

De trap wordt voorbereid en vervolgens zorgvuldig met het gekozen leer bekleed. Daarbij besteden we extra aandacht aan randen, aansluitingen en zichtbare delen.

4. Controle en oplevering

Na de montage controleren we de afwerking en leveren we uw vernieuwde trap netjes op.

Waarom kiezen voor Almaas Parket?

Almaas Parket is sinds 2004 gevestigd in Haarlem en heeft ruim twintig jaar ervaring met traprenovatie.

U kunt rekenen op persoonlijk advies in onze showroom, professioneel inmeten en een zorgvuldige, vakkundige montage. Daarnaast is Almaas Parket CBW-erkend.

Wilt u ook andere mogelijkheden voor uw trap bekijken? Bekijk dan onze pagina over traprenovatie in Haarlem.

Veelgestelde vragen over leren traprenovatie

Is het echt leer?

Ja. Voor onze leren traprenovatie gebruiken wij echt leer.

Kan een open trap met leer worden bekleed?

Ja. Bij een open trap kunnen we de treden volledig rondom met leer bekleden, zodat ook de zichtbare onder- en zijkanten netjes worden afgewerkt.

Kunnen de stootborden een andere kleur krijgen?

Ja. Bij een dichte trap kunnen de stootborden in een andere, bijpassende kleur worden uitgevoerd.

Kunnen de trapwangen ook worden bekleed?

Ja. Bij een dichte trap kunnen we indien gewenst ook de trapwangen bekleden, zodat de trap als geheel mooi op elkaar kan worden afgestemd.

Bekijk leren traprenovatie in onze showroom in Haarlem

Een leren trap kiest u niet alleen vanaf een beeldscherm. De kleur, structuur en uitstraling van echt leer moet u eigenlijk zelf zien en voelen.

Kom daarom langs in onze showroom aan de Generaal Cronjéstraat 77 in Haarlem. Onder het genot van een kop koffie bespreken we uw wensen en laten we u graag de mogelijkheden voor uw leren trap zien.

Kom langs en ontdek wat echt leer met de uitstraling van uw trap kan doen.


BEZOEK ONZE SHOWROOM

 

Leer Trapbekleding / Leer trapbekleding brown


Leer Trapbekleding / Leren trapbekleding


Openingstijden:
Onze showroom is geopend van woensdag t/m zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Wij ontvangen u graag in onze showroom om u te voorzien van persoonlijk advies.

Meer informatie nodig of een vrijblijvende afspraak?